Motive olmanız için her zaman yanınızdayız!
Tamamı eğitimli kimselerden oluşan Limonform ekibi, diyet programınızı aldıktan sonra hedefinize ulaşana dek sizin yanınızda olacaktır. Diyet döneminiz süresince sorularınızı uzmanca cevaplamaya hazırlar. Böylece sık sık, farklı farklı kliniklere müracaat ve telefon görüşmeleri yapmaktan kurtulmuş olursunuz. Diyet döneminiz boyunca motivasyonunuzu korumanız konusunda size yardımcı olurlar. Limonform ile ne motivasyonunuzu kaybedersiniz ne de cevapsız sorunuz kalır.

Sizin şartlarınıza uygun farklı diyet programları
Toplumda insanların ihtiyaçları birbirlerinden farklıdır. Bu nedenle Limonform sizleri istediğiniz sonuca ulaştırmak amacıyla durumunuza uygun diyet programını düzenlemek ve sunmak için çalışıyor. Diyet çeşitleri şunlardan ibarettir: kilo alma diyeti, kilo verme diyeti, kısa süreli diyetler, hamilelik diyetleri, doğum öncesi diyeti, emzirme dönemi diyeti, sporculara özel diyet, çocuklar için diyet, boy uzatma diyetleri vb….
Vejetaryenler Limonform’un kendileri için de diyet programı hazırladığını bilmeliler. (Ancak veganlar, süt ürünleri, yumurta ve bal yemeğen vejetaryenler için diyet hazırlayamaz).

Bilindik ve ulaşılabilir sofra yemekleri
Eğer diyet programındaki yemekler tanınmamış ve tuhaf yemeklerden olursa, onlara ulaşmak da basit olmayacak ve bu tarz yemekleri hazırlamak çok zamanınızı alacaktır. Ama bilindik sofra yemeklerine ulaşmak her zaman mümkün ve daha kolaydır.

Sağlık durumunu düzeltmek ve hastalıkları azaltmak
Çoğu hastalıkların nedeni bizim beslenme alışkanlıklarımızdır. Limonform, 30 yılı aşkın tecrübesi ile sizi ideal kilonuza ulaşmanın yanı sıra sağlığınıza da kavuşmanız için hastalıklarınızı göz önünde bulundurarak size uygun diyet programı düzenliyor.

Yüz yüze görüşmeye gerek kalmadan diyet programı düzenlemek
Araç trafiği ve kliniklerin uzak oluşu müracaat edenlerin her zaman yaşadıkları sorunlardandır. Biz bu sorunu tamamen ortadan kaldırdık. Aslında tıpkı kliniklerimizdeki gibi sizin tıbbi içerikli dosyanızı oluşturuyor, diyet programınızı ona göre ayarlıyoruz.

Uzman kadro ve özel diyetler
Limonform’un diyet programları beslenme danışmanı ve ekibi tarafından birkaç aşamadan geçirilerek hazırlanmaktadır.

Diyet ne zaman bitecek?
Kesinlikle ömrünüzün sonuna kadar diyet yapmayacaksınız! Limonform sizi ve vücudunuzu orantılı olmak, test etmek ve sabitlemek şeklinde üç aşamadan geçirerek zararlı maddeler ve fazla yağlar hakkında farkındalığınızı artırır. Böylece vücudunuz faydalı olmayan besinleri kendiliğinden dışarı atar. Yani kilonuzu sabitledikten sonra diyet dünyasına hoşçakal diyebilirsiniz!

Go top